MAGNESY

magnes drewniany z grawerem

MAGNESY DREWNIANE

magnesy drukowane z grawerem

MAGNESY DRUKOWANE

magnesy metaliczne z grawerem

MAGNESY METALICZNE

Magnesy z grawerem to doskonały wybór dla firm poszukujących oryginalnych gadżetów reklamowych

Technologia

 

Nasz warsztat jest wyposażony w laser CO2 co sprawia, że grawer i cięcie na naszych produktach jest wyjątkowo precyzyjne. Powierzchnia robocza niemal metra kwadratowego (120x80cm) pozwala nam na wykonywanie zarówno małych elementów, jak i większych konstrukcji.

Rozmiary i Kształty 

 

W naszej firmie nie mają Państwo ograniczeń jeśli chodzi o kształt, rozmiar, tekst, kolory, logo czy ilość produkowanych magnesów. Starczy przesłać nam gotowy projekt (formaty) lub za dodatkową opłatą stworzymy projekt magnesu dla Państwa.

Materiały

 

Nasze magnesy tworzymy z wielu rozmaitych produktów dostępnych na rynku. Między innymi są to: laminaty grawerskie, drewno, korek, birmata, PMMA, aluminium anodowane. Każdy materiał posiada wariant kolorystyczny.

Magnesy z grawerem to doskonały wybór dla firm poszukujących oryginalnych gadżetów reklamowych. W ofercie znajdują się magnesy wykonane z różnych materiałów, takich jak laminaty grawerskie, drewno, korek, birmata, PMMA, aluminium anodowane.

 

Laminaty grawerskie to materiał o wysokiej trwałości i wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Magnesy wykonane z tego materiału mogą być wygrawerowane mechanicznie lub za pomocą lasera, co pozwala na uzyskanie trwałego i estetycznego efektu.

 

Magnesy z drewna, korka i birmaty to doskonały wybór dla firm, które cenią sobie naturalne materiały. Grawerowanie na powierzchni magnesów wykonanych z tych materiałów może być wykonywane za pomocą lasera lub mechanicznie, co pozwala na uzyskanie oryginalnego i estetycznego efektu.

 

Magnesy z PMMA to gadżety reklamowe o wysokiej przezroczystości. Grawerowanie na powierzchni magnesów wykonanych z tego materiału może być wykonywane tylko za pomocą lasera, co pozwala na uzyskanie precyzyjnego i estetycznego efektu.

 

Magnesy z aluminium anodowanego to lekkie i eleganckie gadżety reklamowe. Grawerowanie na powierzchni magnesów wykonanych z tego materiału może być wykonywane laserem lub za pomocą chemii, co pozwala na uzyskanie trwałego i precyzyjnego efektu.

 

Magnesy z grawerem oferują możliwość wykonania trwałego, precyzyjnego i estetycznego graweru, który może zostać wykorzystany jako gadżet reklamowy dla firm z różnych branż.