Identyfikatory

Identyfikatory

Przygotowaliśmy dla Państwa 5 typów identyfikatorów grawerowanych i wycinanych laserowo w najmodniejszych wzorach: identyfikatory imienne, identyfikatory z okienkiem i wymienną treścią, identyfikatory z kieszonką na imię i nazwisko, identyfikatory personalizowane pod oczekiwania klienta oraz identyfikatory drewniane.
Do każdego identyfikatora można dobrać jeden z trzech rodzajów zapięć. 

Dla biuro i hoteli

Tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne i kierunkowe, breloki

Nasza oferta skierowana jest do firm, biur, hoteli, restauracji i innych obiektów dla których eleganckie wykończenie powierzchni użytkowej ma znaczenie.
Prezentujemy Państwu szeroki wybór tabliczek, breloków i wszelkiego rodzaju oznaczeń wykonanych z: aluminium, stali, specjalnych laminatów grawerskich oraz drewna. Staranny dobór materiałów zapewnia naszym wyrobom doskonałe właściwości użytkowe i estetyczne.
Oprócz produktów gotowych zawsze można u nas zamówić własny model.

Pudełka grawerowane

Pudełka grawerowane, opakowania na wino, alkohol, tuby, opakowania bezklejowe i na płyty CD/DVD

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli gotowych pudełek. Wystarczy, że wybierzecie Państwo model, następnie dobierzecie grawer i wymarzone pudełko już do Was jedzie...
Jeśli jednak kształty, czy formy, które posiadamy w ofercie produktów gotowych, to nie to czego szukacie - skontaktujcie się z nami!
Jesteśmy producentem i sami konstruujemy modele - możemy stworzyć (prawie) wszystko :))
Konstrukcje na zamówienie - usługa wyceniana i uzgadniana indywidualnie.

Wzory grawerów

Gotowe grawery, instrukcja przygotowania pliku

By ułatwić nam i Państwu współpracę przygotowaliśmy szeroką ofertę graficzną grawerów, które doskonale pasują na większość pudełek w naszej ofercie, a także do segregatorów, clipboardów, czy notesów...

Jeśli jednak macie własny pomysł, który chcielibyście wygrawerować - zapoznajcie się ze specyfikacją techniczną w celu przygotowania pliku do grawerowania, lub skontaktujcie się z nami i przygotujemy plik z projektem.

Clipboardy, segregatory

Clipboardy, segregatory, notesy

Segregator, czy clipboard, którymi posługują się Państwa pracownicy też jest elementem reklamowym Waszego biznesu i powinien prezentować się wyjątkowo. Drewniane, grawerowane segregatory i clipboardy przyciągają uwagę i wyróżniają z tłumu konkurencji. U nas zamówicie Państwo wyjątkowe materiały biurowe z logo, lub innymi dekorami...

Konstruujemy też na zamówienie - usługa wyceniana i uzgadniana indywidualnie.

Dekoracje ślubne i weselne grawerowane

Dekoracje ślubne: pudełka na koperty, zaproszenia, winietki, numerki na stoliki

Przygotowaliśmy dla Państwa motywy ślubne tak, by w zestawieniu z zaproszeniami, winietkami, zawieszkami na alkohol, tworzyły jedną stylową kompozycję. Połączyliśmy klasyczne drewno z eleganckim i nowoczesnym wzornictwem.
Jeżeli chcesz zamówić produkt wyslij do nas mailem: wybrany motyw, treść zaproszenia, listę gości oraz numery stolików, a my wkomponujemy je zgodnie z wybranym przez Ciebie motywem.
Konstruujemy też na zamówienie, więc toppery na torty, dekoracje do sal weselnych to dla nas tzw. "chleb powszedni" - usługa wyceniana i uzgadniana indywidualnie.

Kartki pocztowe grawerowane

Kartki pocztowe okolicznościowe i widokówki grawerowane

Produkujemy wyjątkowe drewniane kartki pocztowe: kartki imieninowe, urodzinowe, z okazji narodzin dziecka, z okazji ślubu i rocznicy, na walentynki, komunie, chrzciny, a także widokówki.
Mamy ponad 60 gotowych wzorów w ofercie, a jeśli chcecie Państwo stworzyć własną kartkę np. ze swoją miejscowością, czy obiektem turystycznym - doskonale trafiliście!

Konstruujemy i projektujemy na zamówienie - usługa wyceniana i uzgadniana indywidualnie.

ps. kartki można wysyłać normalną przesyłką pocztową bez żadnych dopłat i doskonale się po nich pisze... :)

Kartki pocztowe grawerowane

Kartki i ozdoby bożonarodzeniowe

Upominki świąteczne też mogą być wyjątkowe i ekologiczne. Produkujemy wyjątkowe drewniane kartki bożonarodzeniowe oraz ozdoby choinkowe i świąteczne.
Zapewniamy, że TAKA kartka, czy upominek świąteczny zapadną w pamięci Państwa klientów i kontrahentów.

Konstruujemy i projektujemy na zamówienie - usługa wyceniana i uzgadniana indywidualnie.

ps. kartki można wysyłać normalną przesyłką pocztową bez żadnych dopłat i doskonale się po nich pisze... :)